Úklidové firmy - nabídka úklidových služeb a prací Kladno

Hledáte úklidovou firmu ve městě Kladno? Úklidové firmy na těchto stránkách působící v Kladně i po celé ČR Vám zajistí kompletní profesionální úklidové služby a úklidové práce. Provádí pravidelný i nepravidelný úklid kanceláří, mytí oken a fasád, čištění koberců, úklidy po rekonstrukcích atd. Nabídka úklidových služeb nabízí širokou škálu úklidových prací včetně dodávky hygienických a dezinfekčních prostředků a úklidu venkovních ploch objektu.

Profesionální úklidové služby

Ať už potřebujete jednorázový nebo pravidelný úklid, každá uvedená úklidová firma Vám zajistí profesionální úklidové práce a individuální přístup k zákazníkovi. Úklidová služba je vykonávaná dle nejnovějších úklidových standardů a postupů tak, aby byla zajištěna vysoká kvalita odvedené úklidové práceÚklidové firmy v Kladně zajistí úklid firem, státních úřadů, obchodních míst a jiných institucí, jako např. sportovních či průmyslových areálů. 

Pravidelná úklidová služba

Úklidová firma Vám poskytne úklidové práce v podobě pravidelného úklidu. Jedná se o činnosti prováděné v pravidelných intervalech. Není podmínkou, že se jedná o denní úklid, ale četnost se řídí dle smluvních ujednání s klientem. Úklidová služba pravidelného úklidu Vám zajistí hygienicky čisté prostředí, a tím podpoří prestiž Vaší firmy.

Generální úklidové práce

Úklidová služba formou generálního úklidu zajistí úkony, které se nedělají při pravidelném úklidu a kde je použita speciální úklidová technika i chemie pro hloubkové čištění. Úklidová firma Vám touto formou zajistí např. strojové mytí a čištění podlah, čištění koberců, mytí oken, úklid těžko dostupných prostor za pomoci vysokozdvižné plošiny nebo horolezecké techniky, mytí osvětlení a ošetření pevných ploch polymerními vosky. Jde o časově náročnější úklidové práce.

Pracovníci úklidové služby

Uvedené úklidové firmy zaměstnávají spolehlivé zaměstnance. Objekt klienta spravuje provozní manažer, který zajišťuje pracovníky úklidu a kontrolu kvality odvedené úklidové práce. Je v neustálém kontaktu s klientem a jistí včasné zjištění a odstranění nedostatků úklidové služby.

Úklid firem a životní prostředí

Úklid firem i jiných objektů se řídí přísnými podmínkami o ochraně životního prostředí. Profesionální úklidová firma dbá, aby byly úklidové práce prováděny kvalitními a ekologicky nezávadnými prostředky. To je zaručeno spoluprácí s renomovanými firmami s hygienickým a úklidovým sortimentem. Třídění odpadu je samozřejmostí u každé úklidové firmy.


Kontakt

Jiráskova 2042
256 01 Benešov

tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: benesov@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Kladno

Tato úklidová agentura nabízí úklidové služby a úklidové práce. Působí nejen ve městě Kladno, po celé ČR již od roku 1995, ale i v zahraničí. Poskytuje kompletní úklidový servis nejen v administrativních a průmyslových objektech, ale úklidová služba provádí úklid i v soukromých budovách s kompletním hygienickým programem.

Kontakt

Jiráskova 2042
256 01 Benešov


tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: benesov@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Kladno

Je dceřiná společnost úklidové firmy D. I. SEVEN, a.s. a poskytuje ve městě Kladno i celé ČR kompletní správu budov a nemovitostí. Služby správa budov se dělí na služby Facility management, Property management a Energy management. Facility management zahrnuje i úklidové služby a úklidové práce, ale tyto služby by měly být vybrány spolu s dalšími službami v rámci Facility managementu. Nabízí náhradní plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10,
110 00 Praha 1 

Tel.: +420 274 774 199
email: praha@sipadan.cz
web:www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Kladno

Tato úklidová agentura úspěšně poskytuje své kompletní úklidové služby po celé ČR již od roku 2002, tedy i ve městě Kladno. Má již dlouholetou praxi a spokojené klienty v oblasti úklid kanceláří, mytí garážových stání a průmyslových hal, atd. Úklidové služby a práce jsou prováděny vždy ve špičkové kvalitě ke spokojenosti klienta. Tato úklidová firma poskytuje odběr služeb – náhradní plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Kladno

Tato úklidová agentura nabízí mnoho garancí kvality a důkazem toho jsou kladné reference. Poskytne Vám veškeré kompletní profesionální úklidové služby a úklidové práce s kompletním hygienickým programem ve městě Kladno. Na objednávku provádí úklidy před kolaudací, po rekonstrukcích a další úklidové služby a práce. Nabídka úklidových služeb a prací nabízí také úklid kanceláří, praní koberců, voskování podlah polymerními vosky, mytí oken, fasád aj. Nabízí náhradní plnění.