Pult centrální (centralizované) ochrany-napojení na PCO Kladno

PCO neboli pult centrální (centralizované) ochrany je vysoce moderní středisko, které dálkově nepřetržitě hlídá Vaše objekty a budovy.

Potřebujete zajistit zabezpečení domu nebo objektů ve městě Kladno? Toto Vám zajistí dálková elektronická ostraha - napojení na PCO, která svým rozsahem pokrývá nepřetržitý monitoring zabezpečovacích systémů, bezpečnostní kamery a vzdálený přístup do kamerových systémů. Tím se zajistí kompletní zabezpečení domu a zabezpečení objektů a Váš majetek bude ochráněn před krádežemi, cíleným ničením, vandalismem, nebo před nežádoucím vniknutím do objektu. Služby PCO mohou být při splnění podmínek dostupnosti zvolené přenosové cesty poskytovány kdekoliv v České republice. Bezpečnostní agentury na těchto stránkách působící na celém území ČR Vám zajistí veškeré bezpečnostní služby.

 

Pult centrální ochrany

PCO funguje na bázi přenosu z elektronického systému EZS (elektronický zabezpečovací systém) a EPS (elektronický protipožární systém). Také je možné použít kamerový systém.

Na pult centrální ochrany jsou vysílány signály prostřednictvím bezpečnostních čidel, která jsou umístěna v daném objektu.

Pokud čidlo zaznamená nežádoucí pohyb, vyšle signál na pracoviště PCO, kde zkušení operátoři ihned vyhodnotí situaci a dále postupují dle stanovených pravidel. V případě nutnosti je klient informován o aktuálním dění a na určené místo se dostaví výjezdová skupina.

Bezpečnostní služby Kladno se tak včasným upozorněním nebo zásahem snaží předejít případným škodám na Vašem majetku.

Některé čidla dnes už jsou schopna rozpoznat pohyb podle kilogramů. Hranice je stanovena na 30 kg, což znamená, že Vám doma může pobíhat menší zvíře nebo pracovat robotický vysavač a nemusíte se obávat planého poplachu.

Obsluha PCO

Všichni operátoři obsluhující pult centrální ochrany jsou trestně bezúhonní, podrobně prověřeni a prochází náročnými testy, na jejichž základě jsou následně vybráni a odborně proškoleni.

Napojení na PCO

Napojení na pult centrální ochrany lze pomocí pevné telefonní linky nebo mobilních operátorů (GSM/GPRS).

Velmi užitečnou službou je pro klienta internetový přístup do databáze PCO. Mohou zde nepřetržitě sledovat a kontrolovat výpisy a zprávy o svém sledovaném objektu a to i zpětně.

PCO v případě výpadku proudu

Ani při výpadku proudu se není čeho obávat. Pult centrální ochrany má svůj záložní zdroj (ÚPS a motorgenerátor), který v případě nutnosti ihned začne dodávat potřebný zdroj energie.

Služba pultu centralizované ochrany PCO a napojení na PCO může být poskytována na kterémkoliv místě České republiky při splnění podmínky dostupnosti zvolené přenosové cesty.


Kontakt

Jiráskova 2042
256 01 Benešov

tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: benesov@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Kladno

Poskytuje služby správa nemovitostí a údržba budov, která Vám zajistí komplexní služby nejen ve městě Kladno, ale i po celé ČR a je dceřinou společností D. I. SEVEN, a.s. V rámci Facility managementu poskytuje i elektronickou ostrahu - napojení na pult centrální ochrany. Každá vybraná bezpečnostní služba by však měla být vybrána spolu s dalšími službami v rámci Facility managementu. Agentura poskytuje náhradní plnění.

Kontakt

Jiráskova 2042
256 01 Benešov 

tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: benesov@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D. I. SEVEN, a.s. Kladno

Tato bezpečnostní agentura Vám zajistí elektronickou ostrahunapojení na PCO Kladno, včetně montáže bezpečnostní kamery. Tato bezpečnostní agentura má již mnoho spokojených klientů. Patří mezi profesionální bezpečnostní agentury na českém i zahraničním trhu již od roku 1995 a poskytuje veškeré bezpečnostní služby.

Kontakt

Mikulandská 119/10,
110 00 Praha 1

Tel.: +420 274 774 199
email: praha@sipadan.cz
web:www.sipadan.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - SIPADAN a.s. Kladno

Je prosperující bezpečnostní agentura ve městě Kladno. Poskytne Vám veškeré bezpečnostní služby, které obsahují také elektronické zabezpečení domu či objektů pomocí bezpečnostní kamery a napojení na pult centrální (centralizované) ochrany. Zabezpečení objektů i veškeré bezpečnostní služby poskytuje s profesionálním přístupem po celé ČR. Zaměstnává občany se ZPS, ZTP a invalidní důchodce a poskytuje náhradní plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Kladno

Tato bezpečnostní agentura Vám zajistí kompletní bezpečnostní služby. Tyto služby zahrnují také zabezpečení domu a zabezpečení objektů, které zajistí elektronická ostraha. Poté Vám napojení na pult centrální (centralizované) ochrany PCO a montáže bezpečnostní kamery zajistí úplný přehled o pohybu v objektu, nebo domu a v jejich okolí. Tato bezpečnostní agentura s působností ve městě Kladno a po celé ČR nabízí mnoho garancí kvality a náhradní plnění.