Bezpečnostní služby: Ochrana osob a majetku, fyzická ostraha - Kladno a okolí

Na této stránce se rychle a přehledně dozvíte, jaké služby v oblasti ochrany osob a majetku nabízejí bezpečnostní agentury ve městě Kladno a jeho širokém okolí.

Do nabídky služeb bezpečnostních agentur patří např. ochrana osob a majetku, ostraha objektů, fyzická ostraha, ostraha majetku za využití zabezpečovací techniky a její napojení na PCO (pult centrální/centralizované ochrany).

Ostraha majetku

Mezi základní služby kladenských bezpečnostních agentur patří ostraha majetku a objektů. V této oblasti má zákazník na výběr z celé řady možností ostrahy, přičemž sloučení více variant dohromady zajistí vyšší komfort a účinnost.

Do této oblasti patří fyzická ostraha, ochrana osob a majetku, ostraha objektů pomocí zabezpečovací techniky a napojení bezpečnostních systémů na PCO, pult centrální ochrany.

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha je způsob ochrany osob a majetku, který vykonávají strážní přímo v objektu nebo střeženém prostoru při zabezpečení akcí. V případě Vašeho zájmu mohou mít u sebe i vycvičeného psa. Ostraha majetku může být prováděna nepřetržitě, v určenou dobu nebo nepravidelně mobilní hlídkou. Pracovníci fyzické ostrahy jsou kvalifikovaně vyškoleni, aby dokázali zajistit případného pachatele nebo místo činu do příjezdu Policie ČR.

Zabezpečovací technika

Ostraha objektů může být zajišťována také pomocí zabezpečovací techniky. Vývoj těchto zabezpečovacích systémů nabízí spoustu možností. Bezpečnostní kamery, čidla pohybu nebo dotyku, senzory monitorující vlhkost či teplotu, tříštiče oken apod. - to je spolehlivá ostraha majetku i ostraha objektů.

Pult centrální ochrany (PCO / ARC = alarm receiving center)

Pro vyšší účinnost je vhodné využít i nepřetržitou dálkovou ostrahu a napojení na PCO, pult centrální ochrany. PCO (ARC) sídlí ve vzdáleném dohledovém centru, kde jsou nonstop analyzována bezpečnostní data odesílaná z Vašeho objektu. V případě narušení objektu vyšlou okamžitě na místo pracovníci pultu centralizované ochrany zásahovou jednotku PCO a kontaktují klienta nebo policii.

Ochrana osob

Vlastní ochranu osob provádějí osobní strážci fyzické ostrahy, tzv. bodyguardi. Pro tyto účely nabízí agentury profesionálně proškolené tělesné strážce. Ti se vždy diskrétně přizpůsobí Vašim požadavkům. Mohou být skrytí v civilu, zvolit vhodný společenský oděv nebo být viditelně rozpoznatelní za pomoci uniformy budící respekt.

Bezpečnostní služby pro Váš pocit bezpečí

Kladenské bezpečnostní agentury nabízí i další produkty, například pořadatelské služby, zabezpečení akcí a ochrana osob a majetku, včetně ochrany VIP, recepční služby a ostraha na vrátnici nebo zajistí úklidové služby. Jsou připraveny zajistit dokonalou ochranu osob i Vašeho majetku. Díky jejich profesionálním službám získáte pocit bezpečí a klid pro Vaši práci či pořádanou akci.

Výhody odběru bezpečnostní služby

Pro zaměstnavatele s více jak 25 zaměstnanci lze odebírat bezpečnostní služby na míru dle Vašich potřeb pro náhradní plnění povinného podílu zaměstnávání OZP (osob se zdravotním postižením). Ochrana osob a majetku Vám tak může přinést nejen užitečné zabezpečení akcí  či objektů, ale i optimalizaci Vašich nákladů, tím že ušetříte na odvodu státu za splnění povinného podílu. Více zde: Náhradní plnění.


Kontakt

Jiráskova 2042
256 01 Benešov

tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: benesov@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN, a.s. Kladno

Tato bezpečnostní agentura je na českém trhu od roku1995 a působí i na zahraničním trhu. Patří mezi profesionální bezpečnostní agentury a poskytuje kompletní bezpečnostní služby jako ochrana osob a majetku, ostraha objektů, také zajistí zabezpečení akcí, pořadatelské služby atd.

Kontakt

Jiráskova 2042
256 01 Benešov 

tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: benesov@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Kladno

Tato dceřiná společnost D.I.SEVEN, a.s. poskytuje služby typu zabezpečení domu, ostraha objektů, napojení na PCO atd. v rámci facility managementu. Bezpečnostní služba je vykonávána vysoce proškolenými pracovníky, jejichž hlavní pracovní náplní mimo jiné je fyzická ostraha a elektronická ostraha.

Kontakt

Mikulandská 119/10,
110 00 Praha 1

Tel.: +420 274 774 199
email: praha@sipadan.cz
web:www.sipadan.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - SIPADAN a.s. Kladno

Tato bezpečnostní agentura působí na českém trhu od roku 2002 a je profesionální agenturou ve svém oboru. Poskytuje nejen ve městě Kladno bezpečnostní služby typu fyzická ostraha, ostraha osob a majetku, zabezpečení domu a objektu prověřené mnoha certifikáty. Agentura nabízí odběr náhradního plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Kladno

Hlavním předmětem podnikání této bezpečnostní agentury je ostraha objektů a ochrana a ostraha osob. Tato bezpečnostní agentura nabízí své služby ve městě Kladno i po celé ČR. Zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci si mohou odběrem služeb (náhradní plnění) od této agentury plnit svou zákonnou povinnost o zaměstnanosti ZPS, ZTP a invalidních důchodců.