Náhradní plnění 2013

Náhradní plnění 2013 bude pokračovat za stejných podmínek, jako v roce předešlém. Tak Vám i nadále mohou bezpečnostní a úklidové agentury ve městě Kladno nabídnout možnost odběru náhradního plnění 2013, protože splňují stanovenou podmínku, a to zaměstnávání OZP (osoby zdravotně postižené) z více jak 50-ti procent.

Náhradní plnění 2013 za stejných podmínek

Všichni zaměstnavatelé s více jak 25 zaměstnanci musí ze zákona zaměstnávat OZP ve výši povinného podílu. Povinný podíl činí 4% z celkového počtu zaměstnanců. Pokud nevyužijí možnosti zaměstnávání OZP, mohou do státního rozpočtu odvést 2,5 násobek průměrné mzdy za každého nezaměstnaného zdravotně postiženého, anebo využít náhradní plnění, což je odběr služeb nebo výrobků od společností s nadpoloviční většinou zaměstnaných OZP.

Účelové služby pro každého

Tyto agentury, které nabízí možnost odběru náhradního plnění 2013, mají kvantum potřebných a praktických služeb pro všechny prosperující firmy. Od úklidových služeb, přes široké spektrum bezpečnostních služeb, ostrahu objektu, recepční či pořadatelské služby, vrátný, psovody, až po služby Facility a Property managementu a ještě mnoho dalších služeb, které lze využít jako náhradní plnění 2013.

Náhradní plnění má své výhody i opodstatnění

Využití náhradního plnění 2013 má bezesporu své výhody v podobě finančních úspor pro vlastní firmu. Ale také přispějete v podpoře zaměstnávání OZPzaměstnávání invalidních důchodců a v agenturách na těchto stránkách se poskytuje i práce pro ZTP (zvlášť těžké postižení). V neposlední řadě se vyhnete vysoké pokutě, která postihne každého při nesplnění zákonné povinnosti.

Vyhněte se pokutě i finančnímu dovodu

Abyste se vyhnuli pokutě, musíte si vybrat jednu z možností zákonné povinnosti. Pokud nepodpoříte zaměstnávání OZP a zaměstnávání invalidních důchodců a ani nevyužijete náhradní plnění, zbývá Vám, jak už bylo uvedeno, odvod do státní pokladny. I když se to nezdá, tak průměrná mzda se neustále zvyšuje. A tak jediná malá změna pro náhradní plnění 2013 je ve výpočtu průměrné mzdy. Tato malá změna může mít pro mnohé firmy velké finanční újmy.


Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov 

tel.: 284 860 001
e-mail: martin.soukup@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Kladno

Tato agentura se zabývá zaměstnáváním osob se zdravotním postižením a zaměstnávání invalidních důchodců ve městě Kladno i v celé ČR v oboru ochrana osob a majetku, a poskytuje také kompletní úklidové služby. Tito občané tvoří více než 50 % zaměstnanců, a tudíž odběrem služeb od této agentury mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou zákonnou povinnost na rok 2013 o zaměstnávání OZP.

Kontakt

Jiráskova 2042
256 01 Benešov 

tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: benesov@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Kladno

Agentura působící ve městě Pardubice, která poskytuje služby správa nemovitostí a údržba budov ve kterých se mohou občané se ZPS, ZTP a invalidní důchodci uplatnit ve službách Facility managementu i Property managementu. V těchto službách je možnost širokého výběru méně náročné práce pro ZTP. Tato společnost splňuje zákonnou povinnost zaměstnávání osob se zdravotním postižením a umožňuje odběr služeb - náhradní plnění.

Kontakt

Holušická 2221/3
148 00 Praha 4

Tel.: +420 274 774 199
email: praha@sipadan.cz
web:www.sipadan.cz

SIPADAN a.s. Kladno

Toto je bezpečnostní agentura ve městě Kladno, která se zabývá poskytováním bezpečnostních a úklidových služeb a umožňuje zaměstnávání invalidních důchodců a zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Možnost zaměstnání a zapojení se do práce pro ZTP občany znamená zkvalitnění jejich života. Tato agentura nabízí možnost odběru služeb - náhradní plnění a své služby poskytuje po celé ČR.